Среда, 14 апреля 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Учасники бойових дій та переселенці отримають довгострокові пільгові кредити для будівництва житла
16:18, 28 мая 2016

Учасники бойових дій та переселенці отримають довгострокові пільгові кредити для будівництва житла


Учасники бойових дій та переселенці отримають довгострокові пільгові кредити для будівництва житла у селі

За інформаціэю Прес-служби Мінрегіону удосконалено механізм надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі. «Ми розширюэмо можливості надання таких кредитів і зможемо збільшити будівництво такого житла, розширивши коло позичальників», — повідомив Віце-прем’эр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, пише 0342.ua.Уряд затвердив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі».«Громадяни, які були вимушено переселені із тимчасово окупованих територій, зможуть отримати такий кредит. А учасники бойових дій отримають такий кредит першочергово», — пояснив суть постанови урядовець.За його словами, у 2015 році було надано 2 972 таких кредита.«Програма розроблена для того, щоб підсилити можливість будівництва на селі. Ця постанова створить додаткові можливості також і для розвитку об’эднаних територіальних громад», — підкреслив Геннадій Зубко.Постанова передбачаэ надання кредиту різним соціальним верствам сільського населення – як таким, що працюють в особистих селянських господарствах, так і працюючим у суспільному виробництві, зокрема внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території, які виявили бажання працювати і проживати в сільській місцевості відповідно до тимчасової реэстрації в сільських населених пунктах.Документом передбачено першочергове надання кредитів учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції та громадянам, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.Крім того, постановою збільшено граничний розмір кредиту, який розрахований з урахуванням інфляційних процесів в державі.

Об авторе: admin


Обсуждение: 4 комментария
 1. Ольга:

  Новость то хорошая, но так и не понятно, КУДА обращаться за кредитом? Просто прийти в банк?

  Ответить
 2. No Name:

  новость очень хорошая. идите, дорогие переселенцы, живите в село. крутите коровам хвосты, грязь месите. пусть бы перебирались в село те, кто это придумал. а свои хоромы раздали бы переселенцам и участникам ато.

  Ответить
  1. Андрей Лемента:

   Абсолютно с Вами согласен.

   Ответить
 3. Олег Анатольевич:

  Не хотите в село? Милости просим В ЖК «Светлая гора» в г.Обухов.Стоимость квадратного метра от 7000 гривен.Беспроцентная рассрочка.Застройщик — переселенец из Донецка.90 % коллектива дончане и луганчане

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2021 Ресурс для переселенцев