Суббота, 23 октября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
14 червня, о 14:00 переселенці зі сходу та Криму разом з киянами проведуть театралізоване дійство «За ваші і наші права!» під Кабміном
17:23, 13 июня 2016

14 червня, о 14:00 переселенці зі сходу та Криму разом з киянами проведуть театралізоване дійство «За ваші і наші права!» під Кабміном


14 червня, о 14:00 переселенці зі сходу та Криму разом з киянами проведуть театралізоване дійство «За ваші і наші права!» під Кабміном для того, щоб відстоювати свої права пліч о пліч разом з громадськістю.

8 червня Кабінет Міністрів України спробував остаточно закріпити дискримінацію переселенців, проголосувавши за проект Постанови № 637* («Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»). Затверджені зміни не обговорювались із представниками інститутів громадянського суспільства, не пройшли експертизу, щодо наявності дискримінаційних положень та  порушують Конституцію та законодавство України.

«Два роки антитерористичної операції. Два мільйони людей втікли від війни. Два роки влада не помічає проблеми переселенців. Два роки ми не можемо захистити своїх співгромадян. Зараз у нас є два шляхи: відстояти права людей або розписатися у власнiй байдужості», – зазначають організатори.

Учасники мітингу готують театралізоване дійство, за допомогою якого продемонструють байдужість чиновників та важливість дотримання громадянських прав та свобод людей зі східних регіонів України та Криму.

* Зміни до Постанови № 637 передбачають створення місцевих Комісій, які зможуть припиняти соціальні виплати (в тому числі і пенсії); створення мобільних груп з представників МВС, ДМС, СБУ, Нацполіції та Пенсійного фонду, які можуть здійснювати додаткові перевірки переселенців; поновлення соціальних виплат в разі їх призупинення не одразу, а лише через 2 чи 6 місяців після відповідного рішення комісії.

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев