Суббота, 23 октября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Старт стипендіальної програми для ВПО
16:34, 19 марта 2018

Старт стипендіальної програми для ВПО


Київська ініціативна група Альпбаха оголошує про початок ІV Стипендіальної програми для внутрішньо переміщених осіб.

Це щорічна стипендіальна програма, яка проводиться з метою надання унікальної можливості для молоді взяти участь у найстарішому європейському форумі – Європейському Форумі Альпбах, який проходить з 15 по 31 серпня 2018 р. у мальовничому селищі Альпбах, Австрія.
Європейський Форум Альпбаха складається із семінарського тижня та серії симпозіумів, учасниками яких є викладачі одних із найкращих європейських, британських та американських університетів, Нобелівські лауреати, представники вищих інституцій ЄС, політики, журналісти і представники бізнесу. Семінари та симпозіуми проводяться на теми, які стосуються сфери міжнародного права, політики, економіки, фінансів, інновацій в технічних та точних наук, IT, медицини, охорони здоров’я, енергетики, навколишнього середовища, тощо. Програма Європейського Форуму Альпбах розміщена на сайті www.alpbach.org/en.
Користуючись нагодою, ми запрошуємо Вас до участі у відборі, який дає можливість виграти спеціальну стипендію.
Стипендія покриває участь у програмі Форуму, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання у альпійському селищі, сніданки, добові витрати, вечері під час прийомів, транспортні витрати.
Участь в Конкурсі можуть брати лише особи, які раніше жодного разу не приймали участі в програмі ЄФА.
Перелік документів, необхідних для участі у Стипендіальній програмі:
1) мотиваційний лист за встановленим зразком, складений англійською мовою (додаток 1) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);

2) резюме (CV) за встановленим зразком, складене англійською мовою (додаток 2) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);

3) рекомендаційний лист з місця навчання/роботи/практики тощо довільного формату;

4) довідка з місця навчання, у разі закінчення вищого навчального закладу – сканований диплом, довідка з місця роботи;

5) у разі наявності – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України «Про облік внутрішньо переміщених осіб»;

6) відеозапис, на якому учасник дає відповідь на два питання: «Why are you the best candidate for this scholarship?», «Explain the contents of one message (from your motivation letter) to introduce Ukraine to Alpbach community». Сукупний хронометраж відеозапису – до 3 хвилин, формат – MP4.

Весь перелік документів та відеозапис, зазначений вище, необхідно відправити на електрону адресу ГО «КІГА» kiga.forum.alpbach.network@gmail.com до 23:59 15 квітня 2018 року. Для зручності у роботі, просимо документи та відеозапис не архівувати.
За результатами опрацювання отриманих документів, з 23 квітня по 6 травня 2018 року передбачається проведення співбесід з відібраними учасниками. Оголошення фінальних результатів відбору відбудеться 21 травня 2018 року.

Актуальна інформація про хід проведення відбору буде опублікована на сторінці fb.com/UAalpbach

У разі виникнення питань:
kiga.forum.alpbach.network@gmail.com

Детальна інформація про порядок проведення Стипендіальної програми та форми документів додаються та доступні за посиланням – bit.ly/2t3HONV
Додаткова інформація про Європейський Форум Альпбаха – 2018: http://www.alpbach.org/en/
Бажаємо успіху та сподіваємось на Вашу активність!

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев