Пятница, 21 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Переселенці зареєстрували петицію щодо блокування відновлення будівництва ЖК “Укрбуд”
6:31, 22 апреля 2020

Переселенці зареєстрували петицію щодо блокування відновлення будівництва ЖК “Укрбуд”


«Сьогодні ми зареєстрували нову петицію на сайті Президента, так як він безпосередньо давав нам обіцянку. Це наш перший крок в широкомасштабній онлайн-акції з привернення уваги до проблеми відновлення будівництва наших ЖК. Просимо всіх перейти за посиланням та підписати звернення, а також попросіть зробити це членів ваших родин та знайомих.»

https://petition.president.gov.ua/petition/93638


Шановний Володимире Олександровичу, ми, понад 40 000 членів сімей інвесторів, звертаємось до Вас щодо невиконання Вашого рішення про відновлення будівництва житлових комплексів “Укрбуд” (далі — ЖК “Укрбуд”).
Ми щиро вдячні за те що Ви особисто долучилися до вирішення проблем інвесторів та 12 грудня 2019 року дали публічну обіцянку, що житлові комплекси будуть добудовані ХК ПрАТ “Київміськбуд”.
Але на превеликий жаль, на момент подання цього звернення можна відмітити про майже повну відсутність прогресу у відновленні будівництва об’єктів будівництва — ЖК “Укрбуд”, адже з 23 об’єктів Київміськбуд прийняв лише 5 (практично добудованих) житлових комплексів та фактично припинив прийняття решти об’єктів, мотивуючи це відсутністю підтримки зі сторони органів державної влади, зокрема ДАБІ (відмова у введенні в експлуатацію ЖК), КМДА та КМР (відмова у відміні пайових внесків та затягування розгляду ряду питань), Міноборони (відмова перепідписувати договори), про що заявляв неодноразово Президент ХК ПрАТ “Київміськбуд” Кушнір Ігор Миколайович в ряді інтерв’ю для ЗМІ.
Просимо Вас як гаранта Конституції забезпечити виконання Вашої обіцянки та посприяти у знятті штучних обмежень, які встановлюють представники вищевказаних органів влади взагалі та окремі чиновники зокрема, і доручити Першому заступнику Голови Офісу Президента Трофімову Сергію Володимировичу провести відповідні наради, а також здійснити необхідні інші дії з представниками вищезазначених органів державної влади та місцевого самоврядування, направлені на якнайшвидше врегулювання спірних питань та відновлення процесу передачі об’єктів будівництва ЖК “Укрбуд” для запуску будівництва.
Хочемо підкреслити, що наше звернення не стосується питання фінансування будівництва ЖК “Укрбуд”. Ми зіштовхнулися з бюрократичними зловживаннями владою чиновниками з метою затягування процесу відновлення будівництва ЖК “Укрбуд” та свавільним ігноруванням рішення Президента України.
В нинішній складний для України час, як ніколи важливо захистити інвестиції простих громадян України та унеможливити спад в будівельній галузі, що є вкрай важливою та показовою для загального економічного стану України.

З повагою, інвестори.

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев