Четверг, 20 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
У МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ КПВВ
6:02, 08 июня 2020

У МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ КПВВ


На черговій нараді керівництва Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України було обговорено план дій для майбутнього відновлення перетину лінії розмежування на Сході України та адміністративної межі з АР Крим фізичними особами після відкриття #КПВВ.

💬«Ми маємо оперативно знайти рішення важливих для громадян України питань стосовно забезпечення поетапного відновлення повноцінної роботи КПВВ. Станом на сьогодні чинними залишаються правила перетину, які були введені на час карантину. Обмеження будуть зняті лише після того, коли ми отримаємо повну та об’єктивну інформацію про епідеміологічну ситуацію в цих районах і будемо впевнені що загроза здоров’ю громадян по обидві сторони розмежування в умовах світової пандемії Covid-19 зменшилась до мінімального рівня», – наголосив перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський.

Послаблення щодо можливості перетину лінії розмежування будуть вводитись поступово та матимуть адаптивний характер, додав перший заступник Міністра.

Учасники наради обговорили ситуацію та озвучили своє бачення стосовно майбутнього відновлення роботи КПВВ. Відтак, мова йшла про організацію моніторингу стану здоров’я подорожуючих, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, ізоляції (госпіталізації) у разі необхідності, розробки механізму верифікації осіб, які переміщуються через КПВВ з тимчасово окупованих Росією територій України, забезпечення ВПО і осіб, які проживають на ТОТ України, пенсійними та соціальними виплатами та інші питання.

Детальніше у нас на сайті: https://mtot.gov.ua/…/u-minreintegraciii-vidbulas-narada-sc…

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев