Понедельник, 25 октября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
ТУРЕЧЧИНА ПЛАНУЄ БУДУВАТИ ЖИТЛО ДЛЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР НА ХЕРСОНЩИНІ
8:58, 17 июля 2020

ТУРЕЧЧИНА ПЛАНУЄ БУДУВАТИ ЖИТЛО ДЛЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР НА ХЕРСОНЩИНІ


Туреччина підтвердила свою зацікавленість у реалізації масштабного інфраструктурного проекту — будівництва житла в Херсонській області для вимушених переселенців з Криму. Про це йшлося на зустрічі заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Давида Макар’яна з  Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

На зустрічі також були присутні заступниця голови дипломатичної місії Туреччини в Україні, радниця Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні Букет Кабакджи та Директор директорату інфраструктури Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України В’ячеслав Шаповалов.

«Туреччина підтвердила зацікавленість у допомозі Україні забезпечити житлом приблизно 500 сімей кримських татар, які були вимушені покинути свої домівки через окупацію Росією Кримського півострова. Про це Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив у лютому під час брифінгу із главою української держави Володимиром Зеленським. Наше міністерство наразі розробляє дорожню карту реалізації цього проєкту та опрацьовує документи, що визначатимуть технічні питання будівництва житла в Херсонській області для внутрішньо переміщених осіб із Криму», — зазначив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Давид Макар’ян.

Житлові комплекси разом із об’єктами соціальної інфраструктури для ВПО з окупованого Криму за допомоги Туреччини планують будувати в Херсоні та Генічеську. Будівництво планується розпочати цього року, аби люди вже навесні 2021 року змогли вселитися в новозбудоване житло. Фінансування проєкту бере на себе турецька сторона.

Давид Макар’ян також подякував Послу Турецької Республіки за допомогу українцям, які постраждали від збройної агресії РФ.

В свою чергу Ягмур Ахмет Гюльдере запевнив представників Мінреінтеграції в подальшій підтримці та співпраці щодо захисту громадян України, які постраждали внаслідок агресії РФ, та у поглибленні співпраці між двома країнами.

e355fe20-c66d-11ea-9e0a-a18528c0f3ce.jpeg
f6b7b170-c66d-11ea-9e0a-a18528c0f3ce.jpeg

Джерело

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев