Пятница, 21 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Теребовлянський профільний ліцей імені Ярослави Стецько реформується успішно
8:30, 09 августа 2020

Теребовлянський профільний ліцей імені Ярослави Стецько реформується успішно


Міністерство соціальної політики України та Тернопільська обласна державна адміністрація уклали договір про співробітництво щодо реалізації на території області проекту «Модернизація системи соціальної підтримки населення України», з метою надання підтримки області у впровадженні Національної стратегії деінституціалізації догляду та виконання дітей та реформування інтернатної системи.

Починали роботу зі створення діючої міжвідомчої робочої групи, до якої увійшли спеціалісти з різних управлінь області і консультанти. Спочатку провели аудит і визначились з якими закладами можно і варто працювати. Визначили керівника проекту ,яким став Володимир Кузьмінський. Нам треба не вивіску змінювати а змінювати зміст роботи цих закладів, наголосив керівник проекту. В центр уваги завжди ставити саму дитину і робити що б у цих закладах їм було комфортно. Бувають випадки, коли в інтернати попадають люди з благополучних родин, які мають можливість знаходитись вдома і отримувати домашнє тепло. Ми маємо робити все можливо що б діти залишалися вдома. А для цього треба дійти до кожної дитини окремо і персоонально. Звісно, що в цій реформі не всі будуть зацікавлені. Засновником ліцею є Тернопільська обласна рада. Проектна потужність 500 вихованців, з них на цілодобовому перебуванні 150 вихованців.

Станом на 01 травня 2020 року в Теребовлянському НВК навчався 381 учень. Директор закладу Олег Архитко, заступниця Мирослава Тихоліз. Це люди, які своє серце віддають дітям. Завезли нове і сучасне обладнання. Вони живуть своєю справою і знаходять сучасні підходи до виховання. Шукають рішення по всіх болючих питаннях. Діти люблять їх і пишаються. Також працює потужний колектив, який може подолати всі проблеми, які виникають під час роботи. Розвинена позашкільна і патриотична робота.

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев