Воскресенье, 20 сентября 2020   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
ТИМЧАСОВО ОБМЕЖУЄТЬСЯ ПРОПУСК ГРОМАДЯН ЧЕРЕЗ КПВВ НА АДМІНМЕЖІ ІЗ АР КРИМ
3:52, 10 августа 2020

ТИМЧАСОВО ОБМЕЖУЄТЬСЯ ПРОПУСК ГРОМАДЯН ЧЕРЕЗ КПВВ НА АДМІНМЕЖІ ІЗ АР КРИМ


До уваги всіх громадян, які планували здійснити перетин КПВВ на адмінмежі із АР Крим.

З 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня тимчасово обмежується пропуск громадян через КПВВ на адмінмежі із АР Крим.

Через загострення ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Криму, Кабінет міністрів України на прзачерговому засіданні 8 серпня 2020 року прийняв рішення тимчасово припинити роботу КПВВ для в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим і м. Севастополя та виїзду з неї.

Введення тимчасових обмежень спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Задля запобігання черг, з метою піклування про своє здоров‘я та безпеку і здоров‘я оточуючих, просимо утриматися від поїздок.

Важливо! Здійснюватиметься лише пропуск громадян України та членів їх сімей:

— місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в  АР Крим або м. Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на в’їзд;

— місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами АР Крим або м. Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на виїзд з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя та які дали згоду на самоізоляцію протягом 14 днів з використанням електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з моменту перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим і м. Севастополя та виїзду з неї;

 — осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Строк самоізоляції становить 14 днів. Зобов’язання щодо самоізоляції припиняється автоматично після закінчення строку самоізоляції.

Виїзд з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Виїзд з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Об авторе: admin


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2020 Ресурс для переселенцев