Пятница, 21 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТОРИ З 17 КРАЇН ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПРОХАННЯМ ЗАХИСТИТИ ЇХ ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ КОРПОРАЦІЇ «УКРБУД»
6:13, 08 мая 2020

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТОРИ З 17 КРАЇН ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПРОХАННЯМ ЗАХИСТИТИ ЇХ ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ КОРПОРАЦІЇ «УКРБУД»


Звернення іноземних інвесторів житлових комплексів «Укрбуд» до Президента України щодо захисту їх інвестицій

7 травня 2020 року іноземні інвестори з 17 країн направили колективного листа на ім’я Президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їх інвестиції. Підписанти листа звертають увагу на те, що Президент особисто обіцяв такий захист іноземним інвесторам у своєму відеозверненні в липні 2019 року
(https://www.youtube.com/watch?v=YeFjGxVeMOo).

Інвестори висловили своє занепокоєння стосовно відсутності прогресу у відновленні будівництважитлових комплексів корпорації «Укрбуд». Також вони повідомили Президента, що згідно інформації отриманої від «Київміськбуд», існує багато бюрократичних перешкод на шляху до відновлення будівництва і практично повністю відсутня підтримка органів державної влади та місцевого самоврядування.
Зокрема Ронні Гассегольм мав отримати своє житло в ЖК «Шевченківський» ще в 2018 році, але й досі очікує на відновлення будівництва. «Ми з дружиною дуже очікуємо якнайшвидшого завершення будівництва, так як у нас 3 дітей і ми давно планували переїхати до Києва, так як нам подобається це місто» – зазначив інвестор з Данії.

Іноземні інвестори очікують, що Президент України особисто втрутиться та допоможе у вирішенні бюрократичних проблем, тим самим засвідчивши, що Україна має сприятливий інвестиційний клімат.

Підписантами листа виступили громадяни таких країн як Білорусь, Греція, Данія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Німеччина, Норвегія, Польща, Сербія, Сирія, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки та Швеція.

Хочемо нагадати, що 12 грудня 2019 року Президент України дав публічну обіцянку, що ЖК «Укрбуд» будуть добудовані ПрАТ “Київміськбуд” https://www.youtube.com/watch?v=TxOXGuJGwcY

На превеликий жаль, станом на квітень 2020 року будівництва все ще не були поновлені і тому інвестори Укрбуд були знову змушені звернутися до Президента України за допомогою електронної петиції
(https://petition.president.gov.ua/petition/93638) з проханням забезпечити виконання його обіцянки та посприяти у знятті штучних обмежень, які встановлюють представники органів влади взагалі та окремі чиновники зокрема.

Станом на 7 травня петиція набрала вже понад 17 000 підписів з необхідних 25 000.

Джерело

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев