Пятница, 21 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
В «ЛНР» «оптимізують» свої виші: Шевченка зроблять педагогічним, а «кульок» ліквідують
4:42, 17 июня 2020

В «ЛНР» «оптимізують» свої виші: Шевченка зроблять педагогічним, а «кульок» ліквідують


На окупованій Луганщині оголосили про «оптимізацію вищих навчальних закладів», в результаті якої деякі «виші» перепрофілюють, переіменують, а один взагалі ліквідують

Повідомляється, що так званий Луганський національний університет ім. Т. Шевченка» переіменують  в «Луганський державний педагогічний університет» і вчитимуть у ньому лише педагогічним спеціальностям.

Так званий Донбаський державний технічний університет в окупованому Алчевську стане «Донбаським державним технічним університетом». Там обіцяють «посилити профіль технічної освіти».

Виш, який називає себе «Луганським національним університетом (ЛНУ) імені Володимира Даля» окупанти вирішили не переіменовувати, однак матиме технічний профіль, юридичний інститут і інститут цивільного захисту. Спеціальностей «гуманітарного блоку» там більше не буде.

«Луганский национальный аграрный университет (ЛНАУ)» також залишиться зі своєю назвою, однак теж стане вузькопрофільним — там навчатимуть лише аграрних спеціальностей.

«Інститут культури і мистецтв (ІКД) ЛНУ імені Тараса Шевченка повністю переходить в Луганську державну академію культури і мистецтв (ЛДАКМ) імені Михайла Матусовського, профілі ЛДАКМ абсолютно збігаються з профілями ІКД, тому інститут переходить в ЛДАКМ», — йдеться у повідомленні.

Всі ці нововведення планують впровадити з 1 вересня 2020 року, а студентам і викладачам пропонують переводитися до тих «вишів», куди переводять їхні кафедри.

Нагадаємо, що у 2019 році бойовики «ЛНР» ширить брехню про «розформування медвишу» на українській Луганщині. Однак ректор Луганського державного медичного університету, евакуйованого з окупованого Луганська до міста Рубіжне, Ігор Іоффе спростував чутки. 

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев