Четверг, 20 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
12:01, 21 декабря 2021

Не знаєте куди саме відправити дитину у подорож по Україні? 3 цікавих місця, про які розповість «Сант Валентин»


Багато людей змалку мріють подорожувати, адже це непередавані емоції та відчуття, котрі залишаються в пам’яті назавжди. Саме тому сьогодні є неймовірно велика кількість можливостей для подорожування як за кордон, так і у власній країні. Більш того, особливо поширеною послугою вважаються дитячі тури по україні, котрі дозволяють побачити різні грані місця нашої країни.

Все тому, що наша країна — неймовірно гарна та сповнена величезною кількістю місць, які повинен побачити кожен українець.

дитячі тури по україні від santvalentin.com.ua/uk

Такі тури для дітей — це гарна можливість не тільки познайомити дитину з особливостями нашого побуту, різними людьми та гарними містами, а й прищепити любов до рідної країни.

Однак, коли мова заходить про тур по Україні, багато хто одразу плутається й не знає, куди саме відправити дитину. Це й не дивно, адже не завжди дітям цікаво те, що може сподобатись дорослому, бо у маленькому віці хочеться чогось незвичайного, дивовижного та захоплюючого.

Але, звернувшись до туроператора «Сант Валентин», Вам не прийдеться ламати голову щодо вибору, адже це агентство пропонує своїм клієнтам величезну кількість цікавих та пізнавальних екскурсій для дітей по Україні.

3 захоплюючих місця України від «Сант Валентин»

  • Кожна дитина з нетерпінням чекає не зимові свята, адже це чудова можливість насолоджуватися красою, ялинками, куштувати солодощі та багато іншого. Саме тому великою популярністю користується тур до різдвяного Львова. Там можна побачити різні гарні місця, відвідати Майстерню Шоколаду та Карамелі, собори, різдвяні ярмарки, та історичну частину міста.

  • Для тих, хто полюбляє різні замки та хоче відвідати такі, як у відомих мультфільмах, Діснеївський замок та замок Радомишль подарують таку можливість. Це одноденна подорож до Коростишівського каньйону, де можна відвідати найвідомішу українську кіноіндустрію, музеї та багато іншого.

  • Звісно ж, не можна не сказати й про Карпати. Це надзвичайне місце, котре повинен побачити кожен. Воно не тільки неймовірно гарне, але й доволі корисне завдяки чистому повітрю, лісам та оздоровчим таборам. Цей туроператор пропонує як 11-денний тур до комплексу в Карпатах, так й двотижневий табір з цікавою програмою.

Крім вищезазначеного в них можна замовити подорож до Умані, Софіївського дендропарку, Полтави, Вінниці, Чернігова, Одеси та величезну кількість таборів. А якщо хочете чогось більшого — авіа- та автобусні тури до Європи — відмінна можливість познайомити своє чадо з усім світом. Ви не пожалкуєте про свій вибір, обравши надійного та перевіреного туроператора.

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев