Вторник, 7 декабря 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
12:00, 22 ноября 2021

Що потрібно, щоб взяти позику терміново без відмов і перевірок?


22.11.2021

Людина бере кредит за різними обставинами. Для когось це термінова необхідність, а комусь просто зручно. У будь-якому випадку, взяття грошей в банку має на увазі регулярне погашення у встановлений період. При виникненні заборгованості, банк нараховує великі відсотки. Якщо боржник не виявляє бажання виплачувати борги, справа може дійти до суду. У будь – якому випадку, взяти позику терміново без відмов і перевірок, наприклад на сайті Моя Готівочка — важливий і відповідальний крок, до якого потрібно підготуватися.

Підготовка

Перед подачею заявки слід виконати кілька кроків:

Крок 1. Визначитися з метою.

Взяття грошей в банку-відповідальність, що вимагає виконання зобов'язань за договором. А це значить, потрібно регулярно вносити кошти. Позика терміново без відмов і перевірок повинен бути виправданим. Не просто хвилинна хотілка, а серйозна причина.

Крок 2. Розцінити свої фінанові можливості.

При маленькій зарплаті навряд чи можливо погашати платіж. Самостійно потрібно порахувати всі джерела доходів і витрати за 2-3 місяці. Відняти витрати з доходів. Якщо сума виходить маленькою, кредит брати не рекомендується.

Крок 3. Підвищити шанси на схвалення заявки.

Для схвалення заявки потрібно відповідати вимогам організації. Необхідний пакет документів. У нього входить:

 • паспорт;
 • довідка з офіційного місця роботи;
 • довідка про доходи;
 • військовий квиток (для чоловіків);
 • пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 • медичні показання (якщо необхідно);

Вимоги, які пред'являє банк:

 1. Наявність офіційного місця роботи. Неофіційна підробіток не підійде, навіть якщо на ній людина заробляє в кілька разів більше. Бажано, щоб стаж роботи був від одного року.
 2. Наявність стабільної заробітної плати. Необхідна довідка про доходи за останні три місяці, а це означає, що зарплата повинна бути стабільною. Якщо дохід низький, шанси на схвалення падають. Потрібно як мінімум 50% вільного доходу, так як це максимальний відсоток, який може призначити банк.
 3. Громадянство. Кредит схвалюється тільки громадянам. Навіть громадянам ближніх країн позику не схвалять.
 4. Постійна реєстрація. Необхідно постійне і офіційно зареєстроване місце проживання, як мінімум 4 місяці в радіусі 50 км до найближчого відділення банку.
 5. Кредитна історія. Кредитна історія постійно відстежується. Ознайомитися з нею можна на сайті держпослуг. Якщо людина мала заборгованості, не виплачував борги, кредитна історія буде негативною, що також знижує шанси на позитивний результат.

Відповідність даним показникам підвищує шанси на отримання кредиту.

Особливість

Умови скрізь різні. Співробітники банку підбирають індивідуально під кожного клієнта в залежності від мети позики, його доходу, можливості виплат. Чим краще показники, тим більшу суму можна взяти. Слід розуміти, позика терміново без відмов і перевірок – взяття грошей за гроші. Тобто за послугу потрібно платити. Тому позика обкладається відсотками. Процентна ставка може бути різною в кожній організації. Підрозділяється на постійну і змінну. Постійна ставка не змінюється протягом усього кредитного договору. Змінна може змінюватися в залежності від інфляції або роботи самого банку.

Платіж зазвичай нараховують платити щомісяця. Це фіксована сума, змінюватися може тільки відсоток при змінній ставці. Допускається вносити суму більше, ніж потрібно, якщо є така можливість, і закрити кредит достроково.

Чим загрожує несплата

Несплата кредиту загрожує різними негативними наслідками в залежності від поведінки людини і від ситуації. Спочатку банк обкладає платіж штрафними відсотками. Це може тривати кілька місяців. При небажанні боржника платити, справа може дійти до суду. У суді ситуація часто не складається на користь боржника.

В основному при великому боргу і можливості його виплачувати, у позичальника вилучають майно для сплати заборгованостей. Якщо людина згодна платити борги, суд зобов'язує його це робити.

Як подати заявку

Подати заявку на кредит можна кількома способами:

 • Особисто звернутися в банк. Необхідно звернутися до найближчого відділення банку з необхідним пакетом документів, заповнити Заяву.
 • Через Особистий кабінет. Для схвалення заявки потрібно надати скани документів хорошої якості і заповнити Заяву.

В обох випадках потрібно максимально точно і достовірно вказувати всі особисті дані і не допускати помилок при заповненні заявки. Також потрібно уважно вивчати умови позики терміново без відмов і перевірок, тому що часто підводні камені і важливі моменти не обумовлюються, а людина потім стикається з неприємними моментами.

Джерелоhttp://gloritta.ru/

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев