Пятница, 21 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
5:07, 23 марта 2021

ТОП-5 інноваційних технологій в сучасному будівництві


Інноваційні технології в галузі будівництва в сучасному світі у великих містах — Києві, Харкові та інших, вражають своєю широкомасштабні, оригінальним підходом до простих ідей, часто фантастичністю готових побудованих об’єктів. Для їх виготовлення використовуються не тільки продумані технології нового часу, але і безцінний досвід предків

Зараз жителі великих міст намагаються зводити будинки за сучасними технологіями, які запозичені в інших країнах. Однак, незважаючи на використання сучасних технологій, без спецтехніки все ж не обійтися, наприклад, при зведенні фундаменту. Для цього потрібно вирити котлован. Зробити це в Києві допоможе екскаватор з оператором, який просто знайти на https://sp-rent.com.ua/ekskavatory-kiev.html. Нижче ви можете знайти цікаву інформацію про сучасні технології в будівництві, але про все по порядку.

Будинки з будівельного сміття, надруковані на 3D-принтері

У Китаї сучасні архітектори в недалекому минулому придумали спосіб побудови дешевого житла. Їх ідея полягає у пресі нерухомості на виробничому 3D-принтері. Здавалося б, що ідея не нова, але унікальність ідеї полягає в використанні для цього процесу будівельного сміття. Тому не намагайтеся самостійно утилізувати цей вид відходів після ремонту і будівництва. Краще знайдіть фахівців і техніку на https://sp-rent.com.ua/vyvoz-stroitelnogo-musora-kiev.html, і можливо, незабаром ми побачимо перші будинки, зведених з очищеного будівельного сміття.

Таким чином, городяни великих населених пунктів отримують недорогу нерухомість, а компанії і приватні особи більше не будуть викидати непотрібний будівельне сміття.
3D-принтер в даному випадку є машиною з розмірами 160х10х7 метрів, яка за добу може виготовити до 10 будинків з відходів і сміття. Підстава і каркас виготовляється на принтері, а оздоблювальні роботи і перегородки виконують будівельники. Таким чином, вирішується проблема недоступності житла в багатонаселеної країні.

Будинок з биопластика

Голландської будівельною компанією недавно був розроблений проект по друку житлових будинків на 3D-принтері з биопластика. Виробничий принтер друкує пластмасові стіни, які згодом кріпляться до готового торця будинку. Вся технологія нагадує конструктор Lego. При необхідності перепланування стіни можна просто замінити або перенести в потрібне місце.
У будівництві бере участь спеціально виготовлений пластик, що складається з суміші рослинних масел і мікрофібри. Матеріалом для фундаменту служить звичний бетон.

Бетон з вуглекислого газу

Будівельна компанія з Канади запатентувала інноваційну технологію виготовлення бетону шляхом з’єднання діоксиду вуглецю. Дана технологія значно зменшує забруднення атмосфери при виробництві сировини.
Для виготовлення інноваційного бетону застосовується вуглекислий газ, що виробляється внаслідок роботи великих нафтопереробних компаній і заводів по виготовленню добрив. Використання технології допоможе зробити будівельний матеріал дешевше, довговічніші, а природу чистіше.

Будинки на подушках

В Японії, в слідстві частих землетрусів, будівельні компанії випустили в світ нові «літаючі» вдома. Конструкторська фірма з успіхом розробила і застосувала систему, що дозволяє будівлям підніматися від поверхні землі при сейсмічної активності на 4 сантиметри. Житлові приміщення, при спрацьовуванні датчиків підземного руху, розташовуються на повітряних подушках, що дозволяє їм відштовхуватися від землі. Примітно, що люди, що знаходяться всередині, майже не відчувають сейсмічної активності.
Фундамент будівель не закріплений з поверхнею землі, що дає можливість після ширяння домівках знову опуститися в рамку і не бути зруйнованими внаслідок землетрусу. Зрозуміло, без роботи Екскватори тут не зробити потрібні фундаментні роботи.

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев