Четверг, 20 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Григорій Немиря: Уряд не має права позбавляти вимушених переселенців пенсій
8:49, 19 июня 2016

Григорій Немиря: Уряд не має права позбавляти вимушених переселенців пенсій


Голова Комітету з питань прав людини. національних меншин та міжнаціональних відносин Григорій Немиря: Уряд не має права позбавляти вимушених переселенців пенсій.
«Вимушені переселенці — це громадяни України, і Конституція гарантує виконання їхніх прав і свобод. На жаль, уряд замість допомоги цим людям постійно створює для них перешкоди, ставлячись до них, як до злочинців. Це порушення Конституції та законів України»,- сказав Григорій Немиря в ефірі програми «Громадське. Схід» на Громадському телебаченні.
Він наголосив на необхідності захисту прав і свобод таких людей. Зокрема, Голова Комітету заявив про необхідність скасування нещодавньої Постанови Уряду №365 (щодо внесення змін до Постанови №637), яка впроваджує нові механізми покарання цієї категорії громадян.

«Через такі дії Кабінету Міністрів вимушені переселенці залишилися без соціальних виплат, зокрема пенсій. Вони опинилися на межі виживання. Хочу нагадати, що пенсія — це не дарунок чиновників, а майно громадян України, зароблене важкою працею», — сказав він.
Григорій Немиря наголосив, що як Голова Комітету вже звернувся до Прем’єр-міністра України з вимогою переглянути Постанову №365, а також щодо необхідності терміново розробити державну стратегію щодо стосовно переміщених осіб та тимчасово окупованих територій України.

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев