Понедельник, 25 октября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
14:41, 25 июня 2016

Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services


Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО та для ВПО, спрямованих на розвиток та розширення прав і можливостей внутрішньо переміщених осіб та їх спільнот, а також гармонізацію взаємовідносин між ними та місцевими приймаючими громадами.

Метою Програми малих грантів Stabilization Support Services є створення сприятливих соціальних умов, що позитивно впливатимуть на внутрішньо переміщених осіб та їх сприйняття у місцевихгромадах. Відібрані в результаті конкурсу проекти стимулюватимуть розвиток громад, захист прав людини, інтеграцію і соціальну адаптацію, підтримку вразливих прошарків населення з числа ВПО, розширення прав і можливостей ВПЛ та приймаючих громад для спільної роботи. Це сприятиме мобілізації населення та прискорить процеси інтеграції ВПЛ з місцевими групами. Для участі в конкурсі запрошуються некомерційні, нерелігійні, неполітичні групи/організації/ініціативи з розміром штату не менше п’яти осіб, зареєстровані згідно чинного законодавства України, які володіють відповідним підтвердженим досвідом роботи не менше шести місяців у сферах, пов’язаних з ВПО та/або успішно реалізованими проектами, пов’язаними з ВПО.

Заявки на участь у Програмі будуть оцінюватися за наступними критеріями:

1. Бюджет проекту не повинен перевищувати 40.000 грн. на місяць;
2. Проект повинен бути некомерційним, неполітичним та недискримінаційним;
3. Проект має бути спрямований на забезпечення захисту прав ВПО, підтримку вразливих категорій населення з числа ВПО, а також сприяти соціальній адаптації та інтеграції ВПО у місцеві громади;
4. Фінансова стійкість проекту та раціональне використання коштів;
5. Термін реалізації проекту не повинен виходити за рамки 10 березня 2017 року;
6. Пролонгованість дії результатів проекту після його закінчення;
7. Особлива увага буде приділятися співробітництву в рамках запропонованого проекту з органами влади як на національному, так і на місцевому рівнях.

Зверніть увагу: Програма малих грантів від Stabilization Support Services не спрямована на підтримку проектів з поліпшення умов життя/ житла та надання гуманітарної допомоги.

Для участі в Програмі направляйте на електронну адресу grant@stabilizationsupportservices.org наступний пакет документів, вказавши в темі листа «Заявка на грант»:

     Завантажити інформаційну листівку.

Із запитаннями звертайтеся за електронною поштою: grant@stabilizationsupportservices.org

 

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев