Среда, 22 сентября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ГО «МИР НА ДОЛОНІ» ЗАДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
7:14, 29 мая 2020

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ГО «МИР НА ДОЛОНІ» ЗАДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


Меморандум про співпрацю з громадською організацією “Мир на долоні” було підписано сьогодні, 28 травня, під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради. Мета – співпраця сторін задля захисту прав внутрішньо переміщених осіб у Житомирі, запровадження інноваційних механізмів вирішення житлових проблем ВПО, забезпечення створення належних умов життєдіяльності та реалізації потенціалу нових мешканців громади.
 «Наприкінці 2019 року завдяки діяльності даної організації в громаду міста були залучені державні кошти в якості субвенцій в розмірі майже 2 млн грн та придбані квартири до житлового фонду для тимчасового користування внутрішньо переміщеними особами», – зауважив міський голова Сергій Сухомлин.

Ірина Гладка,  голова організації,  висловила готовність  співпрацювати з  органами місцевого самоврядування у напрямку захисту прав ВПО та розвитку міста. «Сьогоднішнє підписання Меморандуму про взаємодію і співробітництво є черговим підтвердженням прагнення Житомирської міської ради до відкритості і прозорості у своїй роботі та впевненим кроком назустріч інтеграції нових мешканців в громади”, – зазначила Ірина Гладка.

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев