Четверг, 20 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Переселенці стануть основою кадрового резерву держслужбовців на деокупованих територіях — Мінреінтеграції України
8:38, 05 мая 2021

Переселенці стануть основою кадрового резерву держслужбовців на деокупованих територіях — Мінреінтеграції України


У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заявляють, що внутрішньо переселені особи стануть основою кадрового резерву державних службовців на деокупованих територіях.

«Наразі ми розпочинаємо дуже цікавий проект — формування кадрового резерву держслужбовців для деокупованих територій. Коли відбудеться час «ікс» і тимчасово окуповані території України будуть звільнені, постане питання — а хто ж має одразу зайти в кабінети і виконувати свої функції у ВЦА та територіальних громадах. Ми вже зараз думаємо про це. Ми плануємо, що проект кадрового резерву буде складатися з декількох складових. Це буде відкритий конкурс-добір мотивованих людей і я хочу наголосити, що ми орієнтуємося на наших громадян з числа внутрішньо переміщених осіб, які хотіли б повернутися не просто додому, а й послужити своїй країні», — йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Крім того, проект також спрямований не лише на чинних держслужбовців, а й на тих, хто не має досвіду роботи на державній службі, однак володіє відповідними професійними та управлінськими компетенціями.

«Для того, щоб закрити всі позиції, пов’язані з керівництвом, державними і територіальними громадами, забезпечення основних процесів управління — нам треба підготувати щонайменше 1 тис. керівників», — вважають у відомстві.

Згідно з повідомленням, набір до кадрового резерву держслужбовців відбуватиметься за конкурсом у декілька етапів. Планується три раунди оцінки потенційних кандидатів: тестування, індивідуальні завдання та співбесіда. Рішення про зарахування кандидата за результатами оцінювання до кадрового резерву ухвалюватиме спеціально створена Конкурсна комісія.

Основні вимоги до конкурсантів полягатимуть у володінні необхідними компетенціями, такими як стратегічне управління, організація роботи, комунікація, взаємодія і сам менеджмент.

«Після деокупації вибрані державні службовці зможуть обіймати і керівні посади у місцевих державних адміністраціях, і посади категорій Б і В», — йдеться у повідомленні.

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев