Четверг, 20 января 2022   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Мінреінтеграції виплатило грошову допомогу 51 звільненому з російського полону українцю
4:31, 28 мая 2021

Мінреінтеграції виплатило грошову допомогу 51 звільненому з російського полону українцю


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України виплатило одноразову грошову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень українцям, які опинилися у полоні з початку збройної агресії РФ проти України — з 2014 року, та були звільнені.

Бюджетні кошти у розмірі 5,1 млн гривень перераховані на особові рахунки 51 українцю, що на засіданні 27 квітня 2021 визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії РФ проти України.

Після надходження необхідних документів до Мінреінтеграції, вище згадану матеріальну допомогу отримають ще 32 громадянина, раніше звільнені з полону.

Нагадаємо, що у квітні Мінреінтеграції виплатило 2,3 млн гривень матеріальної допомоги громадянам України, що були  звільнені з російського полону в період 2014-2019 років і визнані такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії РФ проти України

Мінреінтеграції продовжує роботу зі спрощення механізму надання допомоги громадянам, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації (незаконно засудженим, військовополоненим).

Об авторе: admin


© 2022 Ресурс для переселенцев