Понедельник, 25 октября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Психологічний тиск, генератор і обіцянки мерії – чого домоглися протестами переселенці з Донбасу в Одесі
6:50, 24 сентября 2021

Психологічний тиск, генератор і обіцянки мерії – чого домоглися протестами переселенці з Донбасу в Одесі


У вимушених переселенців з Донбасу, які перекривали рух на проспекті Шевченка, проблеми залишаються не вирішеними 

Після того, як вимушені переселенці з Донбасу та учасники АТО/ООС перекривали рух на проспекті Шевченка через відключення світла, а один з них навіть погрожував самогубством, ситуація не надто сильно змінилася. Жителі будинку на Успенській, 4 отримують світло по годинах і звинувачують чиновників у психологічному тиску. До вирішення проблеми збирається долучитися одеська мерія. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вимушені переселенці з Донбасу перекрили вулицю в центрі Одеси. Після зустрічі з губернатором Одещини переселенці відмовлялися залишати будівлю ОДА. 

Після протестів біля будинку з’явився генератор – він працює по годинах і не дає тепла, повідомила мешканка будинку і активістка Софія Маркіна, інформує Depo.Одеса. За словами жінки чиновники здійснюють на людей, травмованих війною, психологічний тиск. Зберігати продукти люди досі не мають де.  

Тим часом після акцій протесту мерія Одеси перейнялася житлом для переселенців. Під час засідання виконкому, яке відбулося в міській раді, віцемер Світлана Бедрега підняла питання «з голосу» і його одноголосно внесли до порядку денного, повідомило видання «Думська». Ухвалено рішення розібратися – які приміщення у власності міської громади можуть бути надані тим, хто змушений був покинути свої оселі в результаті російсько-української війни. 

Зазначимо, що переселенці та учасники війни на Донбасі – не єдині, хто протестує в Одесі, залишившися без електрики. Є ще мешканці будинків, які здали в експлуатацію, але не під’єднали до електромереж. Раніше повідомлялося, що Одеситів, що живуть без світла, не пустили на сесію міської ради. 

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев