Вторник, 7 декабря 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Оголосили новий відбір на Іпотеку під 3%. Ще 100 переселенців отримають шанс на житло
8:06, 16 ноября 2021

Оголосили новий відбір на Іпотеку під 3%. Ще 100 переселенців отримають шанс на житло


Держмолодьжитло відкриває новий відбір на програму пільгових кредитів для переселенців Іпотека під 3%. Він відбудеться вже 17 листопада. Пояснюємо, як ви можете подати заявку.

Що сталось?

17 листопада, о 13.00, будуть обрані наступні переможців програми пільгових кредитів на житло для переселенців. Інформацію для Свои підтвердили в прес-службі Держмолодьжитла.

У чому суть?

У наступному відборі визначать 100 переможців з числа кандидатів на отримання кредитів в межах проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Трансляцію відбору проводитимуть на YouTube-каналі Держмолодьжитла.

Формування реєстру припиняється на добу, протягом якої здійснюється відбір переможців з числа зареєстрованих кандидатів. Прийом заяв від кандидатів для включення до реєстру буде відновлено з наступного дня після проведення відбору.

Що говорили раніше?

У травні 2021-го року в Україні запустили нову житлову програму – іпотечний кредит під 3% для переселенців терміном до 20 років. Програма фінансується урядом Німеччини. Обсяг фінансування першого етапу програми – 25.5 мільйонів євро.

Об авторе: admin


© 2021 Ресурс для переселенцев