Понедельник, 25 октября 2021   Подписка на обновления  RSS  Письмо редактору
Донеччина: у мешканців Травневого виникли проблеми з отриманням пенсій
9:59, 03 июня 2018

Донеччина: у мешканців Травневого виникли проблеми з отриманням пенсій


Пенсійні виплати не отримують у Травневому Бахмутського району. Мешканців «сірої» зони змусили отримати довідки переселенців. Після чого виплати мешканцям Травневого були призупинені через перевірки. Про це під час прес-конференції у Краматорську заявила народний депутат України Наталя Веселова. Про це повідомляє ресурс «Переселенці», посилаючись на ІА «Вчасно».

Змоги виїхати та переоформити документи мешканці прифронтового селища не мають, так, як відсутнє транспортне сполучення. Тому пенсіонери залишилися на декілька місяців без виплат.

«Пенсії — це майно людини. Якщо держава не виплачує пенсії, вона порушує права людини, і не важливо, де людина проживає», — наголосила секретар Комітету з питань соціальної політики зайнятості та песійного забезпечення Наталя Веселова.

Зі слів нардепа, змінити ситуацію допомогло б прийняття законопректу № 6677. Це б дало змогу запровадити в Україні другий рівень пенсійної системи, коли діятиме накопичування коштів на рахунках майбутніх пенсіонерів, появнила народний депутат.

Об авторе: Redaktor


© 2021 Ресурс для переселенцев